E enjte, 19.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Genta dhe Nora imitojnė njėra tjetrėn

Publikuar: 13.03.2012 | 12:51
Lexuar: 1366 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
blerim (20/10/2013 21:33:59) po skan tjeter qka me bo ja me kesh ja me lujt kshtu ekon jeten per para kto du k...a

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime