E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gostivari i mbajti leksion ekipit Makedonija GJ.P.

Publikuar: 13.03.2012 | 22:16
Lexuar: 1525 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
azret (13/03/2012 23:35:46) Urime Fitorja e KF GOSTIVARIT ... fitore e papritur.
bashkim (14/03/2012 22:18:29) bravo sermnova
besa (15/03/2012 23:39:09) bravo albani je i papar
fitore e papritur
artan (15/03/2012 23:42:34) bravo alban sermnovaa
dritan (15/03/2012 23:44:15) ooo urime fitorjaaa alban je ma i miri

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime