E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pallati presidencial i Kazakistanit, njė mrekulli arkitektonike e ndėrtuar nga shqiptarėt

Publikuar: 15.03.2012 | 22:35
Lexuar: 4540 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
shani (15/03/2012 23:53:53) mrekulli
ardian (16/03/2012 10:09:08) shum shum bukur krenohem qe jam shqiptar
toni (16/03/2012 11:10:47) Fantazi nuk kam fjal sa e buker eshte. vec duhet me ja kujtu Maqedonve se ato thojshin shqiptaret nuk din te bojn as gje por ne duhet me deftu te kunderten bravo gjithve....Dhe ne shqiptaret jam te njofer ne te gjith boten fal Nenes Teres dhe Ferid Murad dhe shum shum Shqiptare ne te gjith boten ja pra kjo eshte Shqiptaria e vertet...

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime