E premte, 20.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ne keto caste te renda per Ju familjare te nderuar dhe Ju, zoti kryeminster, shqipateret e Maqedonise jane me Ju, anetaret e Bashkimit Demokratik per Integrim e ndiejne dhe ndajne dhimbjen me Ju.
BDI, telegram ngushellimi familjeve te oficereve dhe kryeministrit Berisha

Publikuar: 08.08.2009 | 14:13
Lexuar: 2156 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime