E enjte, 18.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Linda Halimi: ‘’Jeta ime private u bė si film’’

Publikuar: 24.03.2012 | 18:56
Lexuar: 2681 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
delicious (25/03/2012 14:01:20) iivv bre po ****o qekjo lina, zonin e mire e ka veq kshtu si femer eshte e kategorise me te lodhte te mundshme. Shihnja kush thonjte niehre gubajkkkk femer piffff

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime