E diel, 22.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Marco Masini dhe Alexia, nga 30 mijė euro pėr tė ardhur nė Vlorė

Publikuar: 10.08.2009 | 02:36
Lexuar: 1869 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime