E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

El Confidencial shkruan se dështimi i Ibrahimovic te Barcelona ende i djeg suedezit dhe ai do të dëshironte një transferim hakmarrës dhe të arrijë sukses te Reali.
Ibra të transferohet te Reali, për inat të Barcës

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, do të dëshironte të veshë fanellën e Real Madridit, raportojnë mediat spanjolle.

El Confidencial shkruan se dështimi i Ibrahimovic te Barcelona ende i djeg suedezit dhe ai do të dëshironte një transferim hakmarrës dhe të arrijë sukses te Reali.

Trajneri i Realit, Jose Mourinho, është një tifoz i suedezit dhe ka bërë interesim te Milani verën e kaluar për mundësinë e nënshkrimit të tij.

Një marrëveshje mund të jetë në letra, veçanërisht nëse Reali vendos ta shesë Gonzalo Higuain gjatë verës.

Publikuar: 28.03.2012 | 19:40
Lexuar: 943 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime