E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Real Madrid ose APOEL Nicosia do të ishin rivalët e Bayernit në rast se gjermanët do të kualifikohen në gjysmëfinale, ndërsa Barcelona do të përballej me Benfican ose Chelsean nëse eliminon Milanin në çerekfinale.
Beckenbauer dëshiron Barcën në finale

Presidenti i Bayern Munich, Franz Beckenbauer, dëshiron të përballet me Barcelonën në finalen e Ligës së Kampionëve në Futball Arena të Munichut.

Real Madrid ose APOEL Nicosia do të ishin rivalët e Bayernit në rast se gjermanët do të kualifikohen në gjysmëfinale, ndërsa Barcelona do të përballej me Benfican ose Chelsean nëse eliminon Milanin në çerekfinale.

“Kjo sigurisht është diçka të cilën të gjithë e ëndërrojnë, jo vetëm tifozët e Bayernit. Disi besoj në këtë finale, por ka ende shumë deri në fund”.

“Ende ëndërroj për këtë. Real Madridi dhe Barcelona aktualisht janë skuadrat më të mira në Evropë dhe ju duhet të luani kundër tyre në ndonjë moment nëse dëshironi ta fitoni Ligën e Kampionëve”, ka thënë Beckenbauer.

Publikuar: 28.03.2012 | 19:42
Lexuar: 838 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
i regullti (28/03/2012 19:50:04) e nderura portal yll press me robriken e soprtit nuk esht dicka ne regull asnje info per mbledhjen e shkendijes por duke e ditur se ka luajtur me metalurg asnje rezulat nuk jepni me lidhje me soprtin e vendit kurse kto qe i postoni faqet tjera para dy jave ikan raportu dhe besoj se nuk jan dhe aq info te rendesishme.kurse ne INTER ndrohet trajneri behet ndrishim ne kryesij ju nuk jeni ne ngjajre per dicka te rendesishme sa i perket robrikes se soprtit ndersa te tjeret krejt jeni mirr ju lutem mos beni ksij gabimesh ju flm....

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime