E martë, 23.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shitet nė ankand qyteti me 1 banor pėr 900 mijė dollarė (Video)

Publikuar: 06.04.2012 | 17:44
Lexuar: 1585 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime