E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Spanjollët mposhtën Hannoverin 2-1 në Gjermani dhe me po të njëjtin rezultat edhe në Spanjë për t`u kualifikuar në gjysmëfinale me rezultat të përgjithshëm 4-2. Atletico tani do të luftojë me Valencian për t`u kualifikuar në finale.
Diego: Ende herët të flitet për trofeun e EL


Mesfushori i Atletico Madrid, Diego, beson se është ende herët të thuhet nëse skuadra e tij do ta fitojë Europa League pavarësisht se ka arritur në gjysmëfinale të garës evropiane.

Spanjollët mposhtën Hannoverin 2-1 në Gjermani dhe me po të njëjtin rezultat edhe në Spanjë për t`u kualifikuar në gjysmëfinale me rezultat të përgjithshëm 4-2. Atletico tani do të luftojë me Valencian për t`u kualifikuar në finale.

“Është ende herët të themi nëse ne do të jemi kampionë ose jo. Ne duhet të luajmë shumë mirë kundër Valencias, pasi ata janë një skuadër e shkëlqyeshme”.

“Por sigurisht, objektivi ynë është të jemi kampionë. Mendoj se ne mund t’ia dalim por duhet të shkojmë hap pas hapi dhe të përqendrohemi në ndeshjen e radhës. Nëse luajmë mirë, atëherë mendoj se kemi shanse të mëdha”, ka thënë Diego.

Publikuar: 07.04.2012 | 09:32
Lexuar: 778 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime