E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fotot që ju sjell YllPress.com tregojnë se ajo ka filluar të fotografohet me veshje të brendshme, mirëpo për pak kohë ajo i ka hequr edhe ato. Cristina Del Basso është një ndër femrat më të bukura të botës.
Cristina Del Basso në PlayboyYlli italian Cristina Del Basso është njëra nga shumë të ish të dashurat e golfistit të njohur amerikan Tiger Woods, ndërsa për të gjithë ka treguar trupin e saj të bukur në numrin e ri të Playboy-t italian për këtë javë.

Fotot që ju sjell YllPress.com tregojnë se ajo ka filluar të fotografohet me veshje të brendshme, mirëpo për pak kohë ajo i ka hequr edhe ato. Cristina Del Basso është një ndër femrat më të bukura të botës.
Cristina Del Basso
Cristina Del Basso
Cristina Del Basso
Cristina Del Basso
Cristina Del Basso
Cristina Del Basso

Publikuar: 07.04.2012 | 12:57
Lexuar: 2694 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime