E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pėr kampanjėn me vello tė bardha, stilisti Valdrin Sahiti realizon reklamė me meshkuj nudo

Publikuar: 07.04.2012 | 17:30
Lexuar: 6582 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
arta (07/04/2012 19:40:29) o ku je liberta bre,sa larg kena mrri,allah allah

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime