E premte, 16.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Simone i DWS, ‘’Zhaku kėrcen mė mirė se Agnesa’’

Publikuar: 07.04.2012 | 17:34
Lexuar: 1784 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
shani gashi (13/06/2013 11:26:57) zhaki je shum e shkelqyeshme kam shum respekt per ****eren e juaj kam deshir me u takuar me ju ne tiran ose ne austri se une perqendroj ne wn. neustadt.pra je shum shum e mrekullushme vetem perpara. danke- tung

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime