E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Muēa: Xhamia nė Tiranė, puna tė nisė sa mė shpejt, Berisha: Xhamia e re nis sė shpejti

Publikuar: 07.04.2012 | 19:55
Lexuar: 1193 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime