E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Hipnozė apo Mrekulli nė kishėn

Publikuar: 09.04.2012 | 16:44
Lexuar: 1311 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
toni (10/04/2012 08:35:56) ti admin i ksaj faqeje nuk ka nevoj te shkruash per kishat e ktyne.ne jena musliman skena nevoj me pa kisha ne faqen tuaj ok......... mbare tu vjen

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime