E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dashuria i pakėson pasojat negative tė pagjumėsisė

Publikuar: 14.08.2009 | 03:17
Lexuar: 7587 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
kadria (18/09/2009 18:06:53) tung si je aje mir

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime