E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Media kishte raportuar se Rita dhe Rob po shoqëroheshin me njëri-tjetrin prej një viti që kurse u njohën nga miku i përbashkët Lil’Romeo.
Shqiptarja Rita Ora, ylli në ngjitje
Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora duket se po e shijon jetën si beqare ndërsa ndodhet në Brooklyn pa prezencën e atij që është përfolur si i dashuri i saj, Rob Kardashian.

Dy javë më parë ishte hera e fundit që ata u takuan sëbashku dhe u fotografuan duke shkëmbyer një bisedë të tensionuar.

Media kishte raportuar se Rita dhe Rob po shoqëroheshin me njëri-tjetrin prej një viti që kurse u njohën nga miku i përbashkët Lil’Romeo.
Rita Ora, ylli në ngjitje
Rita Ora, ylli në ngjitje

Publikuar: 13.04.2012 | 15:40
Lexuar: 1494 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime