E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Siç informon agjencia e lajmeve noa.al, është ky pretendimi i një ish agjenti të shërbimeve sekrete sovjetike protagonist në një dokumentar të Liudimila Tiemnova, i titulluar “Monroe në vendin e Dostojevskit”.
Marilyn Monroe agjente e KGB-së ruse?!


Marilyn Monreo ka qenë në Moskë në vitin 1960 e ftuar nga një agjent i KGB-së.

Siç informon agjencia e lajmeve noa.al, është ky pretendimi i një ish agjenti të shërbimeve sekrete sovjetike protagonist në një dokumentar të Liudimila Tiemnova, i titulluar “Monroe në vendin e Dostojevskit”.

Regjisorja thotë se qarkullonin zërat se Monroe kishte qenë në Moskë, dhe se ishte skeduar nga KGB me emrin “Masha”.

Publikuar: 14.04.2012 | 10:59
Lexuar: 1113 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime