E diel, 18.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Barack Obama ka zhvilluar një takim me një prej këngëtareve më të dashura në botë Shakiran.
Përqafimi i veçantë Obama-Shakira

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Barack Obama ka zhvilluar një takim me një prej këngëtareve më të dashura në botë Shakiran. Këto janë fotot e realizuara në momentin e takimit dhe duket qartë përshëndetja e përzemërt mes Shakiras dhe Obamas. Një përshëndetje nga larg, një shtrëngim duarsh, një përqafim dhe të shkrepurat e aparateve nga fotografët. Duket se Obama dhe Shakira ndajnë simpati për njëri-tjetrin.

Publikuar: 17.04.2012 | 09:55
Lexuar: 1559 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime