E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tani edhe nė  krorzė ka jetė... !!!

Publikuar: 17.08.2009 | 16:55
Lexuar: 3645 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
mariglen (22/12/2009 01:21:50) kmarigleni eshte karderrim i jgh jig iji ji

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime