E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

E për një arsye të tillë, banorët e tij kanë paraqitur kërkesën e kryerjes me patjetër të një referendumi për ndryshimin e tij.
“Fucking”, fshati austriak kërkon të ndryshojë emrin
Quhet “Fucking”. Po, një fshat një Austri mban pikërisht një emër të tillë, i cili në anglisht, nënkupton një fjalë dhe sharje të rëndë.

E për një arsye të tillë, banorët e tij kanë paraqitur kërkesën e kryerjes me patjetër të një referendumi për ndryshimin e tij.

Paraprakisht, mediat austriake kanë bërë me dije se thuajse 100% e tyre është dakord me vendosjen e një emri të ri.
Fucking, fshati austriak kërkon të ndryshojë emrin
Fucking, fshati austriak kërkon të ndryshojë emrin
Fucking, fshati austriak kërkon të ndryshojë emrin
Fucking, fshati austriak kërkon të ndryshojë emrin

Publikuar: 18.04.2012 | 22:51
Lexuar: 1632 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime