E martë, 25.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

U shėnua Jom Ashoa - dita e kujtimit tė gjashtė milionė hebrenjve, viktima tė holokaustit

Publikuar: 19.04.2012 | 15:31
Lexuar: 959 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime