E diel, 18.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

NATO-ja do t'i ndėrpresė operacionet gjatė mbajtjes sė zgjedhjeve nė Afganistan

Publikuar: 18.08.2009 | 03:39
Lexuar: 855 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime