E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një nga pasagjerët e kroçieres, amerikani Jeff Gillian tha se pikasi anijen që kërkonte ndihmë dhe i tha një shitësi që të dërgonte informacion. Ai tha se e përcolli informacionin. Tani për këtë çështje ka nisur një hetim. Drejtuesit e anijes së linjës Princess Cruises thonë se nuk u ka mbërritur një informacion i tillë.
Mallkimi: Zoti s’do ua falë kurrë një gjë të tillë
Një kroçierë luksoze nuk ndryshoi kurs për të marrë tre persona që ndodheshin në një peshkarexhë në mes të detit, edhe pse pasagjerët panë që peshkarexha ishte në vështirësi dhe po bënte sinjale për ndihmë. Ngjarja ndodhi në Paqësor dhe dy persona që ishin në peshkarexhë vdiqën. I treti, Adrian Vasquez, u shpëtua. Peshkatari nga Panamaja thotë se kishte lëshuar sinjale me pulovër, me një jelek portokalli, por ata nuk u kthyen. Kur panë kroçierën në sfond, ata kërcyen nga gëzimi pasi menduan se shpëtuan. Por pas 16 ditësh, Adriani ishte i vetmi i mbijetuar që u gjet në peshkarexhë. “Thashë me vete, Zoti nuk do ua falë kurrë diçka të tillë”, kujton ai.

Një nga pasagjerët e kroçieres, amerikani Jeff Gillian tha se pikasi anijen që kërkonte ndihmë dhe i tha një shitësi që të dërgonte informacion. Ai tha se e përcolli informacionin. Tani për këtë çështje ka nisur një hetim. Drejtuesit e anijes së linjës Princess Cruises thonë se nuk u ka mbërritur një informacion i tillë.
Mallkimi: Zoti s’do ua falë kurrë një gjë të tillë
Mallkimi: Zoti s’do ua falë kurrë një gjë të tillë
Mallkimi: Zoti s’do ua falë kurrë një gjë të tillë

Publikuar: 22.04.2012 | 10:37
Lexuar: 1693 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime