E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Verim Zendeli i lindur me date 8 korrik viti 1984 ne Gostivar. Ne vitin 2007 diplomoi ne Fakulltetin e Artit Figurativ ne drejtimin e piktures te klasa e prof. Nehat Beqiri, prane Univerzitetit Shteteror te Tetoves .
Ekspozitė personale e Verim Zendelit nė  MC GALLERY, New York

Publikuar: 22.04.2012 | 13:11
Lexuar: 1678 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime