E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Paralele tė gjuhės shqipe pėr mjekėsi edhe nė

Publikuar: 18.08.2009 | 05:58
Lexuar: 2133 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Luljeta Murat Isaku (09/12/2009 18:21:04) Komenti im eshte shume i vonshem . Kam pasur arsye. Kjo ka qene e lidhur me anen emocionale, dashurine qe gjithmone e kam ndaj gjinise femrore, per te cilen mendoj se eshte shtylla e kombit. Ne historine tone kombetare gruaja ka luajtur rol shume te rendesishem ne familje, shoqeri dhe ne vendim marrje. Kjo eshte mburja jone.
Koha e kaluar dhe koha e tashme eshte ankronike, me personalitetin tend. Eshte ofenduese per gjinine tone dhe denigruese per ngritjen e gruas shqiptare. Me vjen turp qe jetoj ne kohen kur jetosh ti....
muharrem (08/04/2013 21:18:42) muharrem_hajdini@hotmail.com

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime