E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tashmë duket se marrëdhënia e Kim Kardashian me Kanye West është drejt zyrtarizimit.
Është diçka serioze? Kim sërish me Kanye West


Tashmë duket se marrëdhënia e Kim Kardashian me Kanye West është drejt zyrtarizimit. 32-vjeçarja është fotografuar sërish me reperin e famshëm në rrugët e Nju Jorkut dhe të dy janë dukur shumë të lumtur. Duket se ata tashmë kanë vendosur që të dalin publikisht dhe mos të fshihen më.
Është diçka serioze? Kim sërish me Kanye West
Është diçka serioze? Kim sërish me Kanye West
Është diçka serioze? Kim sërish me Kanye West

Publikuar: 22.04.2012 | 17:55
Lexuar: 1084 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime