E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Meti është menaxheri im. Jam shumë i kënaqur pasi karriera ime do të marrë kahe tjetër. Kemi shumë projekte në të ardhmen”, ka pohuar Noga.
Meti i BB menaxher i Nogës

Ish-banori i Big Brother Albania 5, Meti Alshiqi, duket se është angazhuar menjëherë pas daljes nga shtëpia më e madhe në Shqipëri. Ai ka filluar punën si menaxher i beatbox-tinejxherit Noga.

“Meti është menaxheri im. Jam shumë i kënaqur pasi karriera ime do të marrë kahe tjetër. Kemi shumë projekte në të ardhmen”, ka pohuar Noga.

Modeli nga Vushtrria, Meti, i cili me sharmin e tij arriti të fitojë zemrat e femrave shqiptare, i dha fund aventurës së tij në Big Bother, javën e kaluar

Publikuar: 23.04.2012 | 13:32
Lexuar: 2293 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime