E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kazakistani falėnderon Boratin: Na ke rritur turizmin

Publikuar: 23.04.2012 | 23:21
Lexuar: 3883 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
egzon (22/02/2013 03:17:57) shum mir op dokni si domos qe to 2aa per ane

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime