E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Ne duhet t`i mbushim bateritë tona mendore. Ne duhet të besojmë se mund ta fitojmë kampionatin, pasi historia na ka treguar se titujt mund të fitohen në ditën e fundit të sezonit”, ka thënë Abate për Gazzetta dello Sport.
Abate: Milani nuk heq dorë nga titulli

Ignazio Abate thotë se askush te Milani nuk është dorëzuar në garën për titullin e Serie A.

Rossonerët tani janë tre pikë prapa Juventusit me pesë ndeshje të mbetura, por italiani shpreson se ende mund të ketë ndryshime në renditje.

“Ne duhet t`i mbushim bateritë tona mendore. Ne duhet të besojmë se mund ta fitojmë kampionatin, pasi historia na ka treguar se titujt mund të fitohen në ditën e fundit të sezonit”, ka thënë Abate për Gazzetta dello Sport.

Publikuar: 24.04.2012 | 11:08
Lexuar: 725 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime