E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rita Ora i ėshtė ofruar kėnga e Cheryl Colet

Publikuar: 25.04.2012 | 13:27
Lexuar: 1007 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
djellza demaj (13/11/2012 14:49:19) je ma e mir te dua shumm kengtarja me e mir ne bottttttt

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime