E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Monodrama  ,,Kush jam unė’’ nga  Naime Azi drejt festivalit tė Vlorės

Publikuar: 26.04.2012 | 18:36
Lexuar: 3412 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Fisnik (27/04/2012 12:31:58) Shum aktore e mire eshte Naimja nje e kemi ne Maqedoni :)
ilirianali (27/04/2012 15:44:29) Urime ! Me behet qejfi qe je nga te perzgjedhurat e fesivalit te monodrames Vlore 2012.Eshte vertet shume Prestigjoz
Assi (28/04/2012 12:54:41) suksese Naime dh suksese juve Avni dhe Yllpress
linda (08/05/2012 23:55:45) suksese naime krenohemi me ty
arlind (09/05/2012 13:49:02) naime jo vetem tetova po krejt maqedonia duhet tekrenohet me ty je femer me shum vlera tama intelektuale e veret .te lumt vazhdo rugen tende te drejt e te sinqert krenohemi me ty je yll

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime