E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Panel diskutimi organizohet në Kumanovë me rastin e shënimit të Ditës së Evropës-2012.
Ademi dhe Orav në panel diskutim për integrimin evropian nga aspekti ekonomik dhe i sigurisë

Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Abdilaqim Ademi dhe euroambasadori Aivo Orav sot do të mbajnë fjalim më panel diskutimin "Integrimi evropian nga aspekti ekonomik dhe i sigurisë".

Panel diskutimi organizohet në Kumanovë me rastin e shënimit të Ditës së Evropës-2012.

Publikuar: 27.04.2012 | 11:37
Lexuar: 850 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime