E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në këtë mënyrë shumë persona kanë telefonuar në qendrën e kontrollit të shëndetit kur kanë parë fotografinë e prostitutës ruse pasi kishin qënë klientë të saj.
Prostituta ruse në Greqi infekton shume persona me virusin AIDS

Në Greqi është arrestuar prostituta ruse që është quajtur vajza që mbillte vdekjen me buzëqeshjen e saj.

Prostituta ruse është arrestuar pasi ishte e infektuar me AIDS dhe ajo kryente mardhënie seksuale pa masa mbrojtëse.

Në këtë mënyrë shumë persona kanë telefonuar në qendrën e kontrollit të shëndetit kur kanë parë fotografinë e prostitutës ruse pasi kishin qënë klientë të saj.

Madje 3 klientët e saj kishir rezultuar pozitiv ndaj virusit.
Ndërkohë dhe dy prostituta të tjera greke janë arrestuar pasi dhe ato rezultonin pozitive.

Publikuar: 30.04.2012 | 23:48
Lexuar: 1378 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime