E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këngëtarja kosovare, ka postuar në Facebook, disa fotografi shumë provokuese, sëbashku me anëtarin e grupin Skillz, Ledri Vula.
Dafina dhe Ledri, çift apo jo ?!
Ata e mohojnë të kenë një lidhje dashurie mes tyre, por në fakt këto fotografi flasin ndryshe.

Këngëtarja kosovare, ka postuar në Facebook, disa fotografi shumë provokuese, sëbashku me anëtarin e grupin Skillz, Ledri Vula.

Të dy këngëtaret kalojnë shumë kohë bashkë, por e kanë mohuar të kenë një histori dashurie me njëri-tjetrin. Ledri dhe Duffy kanë qenë bashkë edhe në Los Angeles, ku bukuroshja ka xhiruar klipin e saj më të ri “Tonight”.

Publikuar: 01.05.2012 | 09:42
Lexuar: 3009 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime