E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Disa muaj më parë asaj iu kërkuan 500 mijë euro për të mos e publikuar këtë video. Pas skandalit të videos, u tha se ajo nuk duhej të publikohej sepse Belen Rodrigues në atë kohë ishte një minorene.
Videoja e seksit, Rodrigues nuk ishte minorene

Belen Rodrigues është protagoniste e videos hot, e cila po bën xhiron e botës në të bukuroshja shfaqet duke bërë seks hard në shtëpinë e saj me modelin Tobias Blanco.

Disa muaj më parë asaj iu kërkuan 500 mijë euro për të mos e publikuar këtë video. Pas skandalit të videos, u tha se ajo nuk duhej të publikohej sepse Belen Rodrigues në atë kohë ishte një minorene.

Çështja i kaloi për hetim prokurorisë së Milanos e cila ende nuk i ka mbyllur hetimet.

Përfundimi është se është e pamundur për të përcaktuar me siguri se sa e vjeçe ishte në kohën që është bërë kjo video Belen Rodriguez.
Prokuroria ende nuk mund të kthej një përgjigje zyrtare, por mesa duket Belen nuk mund të mbrohet më me faktin se ka qenë një minorene.

Publikuar: 04.05.2012 | 14:58
Lexuar: 3328 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
leo (08/07/2012 11:33:40) shum seksiiii
leo (12/07/2012 17:25:50) je seksi edhe un gjithashtu kisha pas deshiri me ba seks ne te dy ne kemb ne krevat ne karrige ne kerr kamos
lola (12/07/2012 17:26:35) ke trup vertet te mir bravo
rasul khan (28/04/2013 10:03:33) redaksi e nderuar a kini mundesi qet foto me kthye prej permasit ,shum fort del thundrra e dhijes.flm
albano (13/05/2013 11:54:55) te hengsha gjoksin je shume seksiiiiiiiii

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime