E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Yas ka një formë shumë interesante dhe më i bukur dhe i çuditshëm duket natën, ndërsa zbukurohet më drita të ndryshme në ditë të ndryshme. Yllpress.com ju sjell fotot që vet të shihni çudinë që vinë nga Abu Dabi.
Yas, hoteli i bukur dhe i çuditshëm i Abu Dabit (Foto)Kjo çudi e arkitekturës moderne është në Abu Dabi, hotel që përfshinë 85 000 metër katrorë me 500 dhoma.

I gjithë investimi llogaritet dikur 36 milion dollar.

Hoteli Yas ka një formë shumë interesante, më i bukur dhe më i çuditshëm duket natën, ndërsa zbukurohet më drita të ndryshme në ditë të ndryshme. Yllpress.com ju sjell fotot që vet të shihni çudinë që vinë nga Abu Dabi.
Yas, hoteli i bukur dhe i çuditshëm i Abu Dabit
Yas, hoteli i bukur dhe i çuditshëm i Abu Dabit
Yas, hoteli i bukur dhe i çuditshëm i Abu Dabit
Yas, hoteli i bukur dhe i çuditshëm i Abu Dabit
Yas, hoteli i bukur dhe i çuditshëm i Abu Dabit
Yas, hoteli i bukur dhe i çuditshëm i Abu Dabit
Yas, hoteli i bukur dhe i çuditshëm i Abu Dabit
Yas, hoteli i bukur dhe i çuditshëm i Abu Dabit
Yas, hoteli i bukur dhe i çuditshëm i Abu Dabit
Yas, hoteli i bukur dhe i çuditshëm i Abu Dabit
Yas, hoteli i bukur dhe i çuditshëm i Abu Dabit
Yas, hoteli i bukur dhe i çuditshëm i Abu Dabit
Yas, hoteli i bukur dhe i çuditshëm i Abu Dabit

Publikuar: 07.05.2012 | 14:45
Lexuar: 7548 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
omar (04/08/2014 14:19:12) Very good class hotel

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime