E hënë, 26.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Duhani, vrasėsi masiv i shekullit...

Publikuar: 26.08.2009 | 14:51
Lexuar: 10975 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
gafur (16/11/2009 05:39:30) mke ftof kit duhet me e lon duhonin
bukurie (03/02/2011 22:46:10) edhe un jam kunder pirjes se tij dhe deshiroj qe ata qe e pine ta ndalojne te pimurin
leotrim (20/07/2011 16:05:16) SHUM KEQ PASHA ZOTIM EDHE UNE E PI CIGAREN PASHA ZOTIN
lona haxhijaj (09/09/2011 14:23:46) Oh Zott edhe un e konsumoj shumm Duhanin Amo mos me piii veqq 1 minutt une nuk muna me ndejtt pa too hiqq
See e dii se duhanii osht shumm i keq per Shendetin Tonn !
QAZIM (19/01/2013 22:04:20) JU QE PINI DUHAN DEMTONI SHUM VETEN TUAJ DHE TE TJERET RRETHN JUSH
megi (14/01/2014 18:41:00) po shume e vertete kjo gje edhe une jam kunder kesaj

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime