E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas Murray, Jacko kerkonte patjeter nje Propofol pasi nuk arrinte te flinte gjume per shkak te stresit te madh. Conrad Murray eshte i ndergjegjshem se rrezikon te perballet me akuzen e vrasjes, por ai vazhdon te rrefeje se gjithcka nisi rreth ores 1:30 te mengjesit te dates 25 qershor.
Mjeku i Jacko: Michael m’u lut per propofol

Publikuar: 26.08.2009 | 15:41
Lexuar: 1553 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime