E shtunë, 15.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bëhet fjalë për transmetimin e parë në format të restauruar dhe në cilësi të lartë, HD, që do të shfaqet në kinematë e gjithë botës më 20 dhe 21 qershor.
Rikthehen “Vëllezërit Bluz”

Për të kujtuar 30-vjetorin e ndarjes nga jeta të aktorit John Belushi dhe për të festuar 100-vjetorin e Universal Pictures, do të kthehet në sallat e kinemasë filmi i paharrueshëm “Vëllezërit Bluz”.

Bëhet fjalë për transmetimin e parë në format të restauruar dhe në cilësi të lartë, HD, që do të shfaqet në kinematë e gjithë botës më 20 dhe 21 qershor.

Të gjithë adhuruesit e filmit kult do të mund ta rishohin atë dhe interpretimin e shkëlqyer të aktorit me origjinë shqiptare John Belushi dhe Dan Aykroyd.

Evenimenti mban firmën e kompanive Nexo Digital, Studio Universal, Home Entertainment dhe MyMovies.

Publikuar: 12.05.2012 | 07:46
Lexuar: 2780 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime