E enjte, 21.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

KF Drita njė  hapė afėr suksesit  historik

Publikuar: 12.05.2012 | 21:43
Lexuar: 3742 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
riad (27/08/2012 12:25:54) kf drita

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime