E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fotot e saj shumë shpejt bënë xhiron e botës. Tani, dy vjet më pas modelja paraguajane vendosi të tregojë të gjithë trupin e saj anën A dhe B në stil provokues. Ajo ka pozuar për revistën braziliane “Sexy” komplet e zhveshur duke mos kursyer asnji pjesë të trupit dhe këtë ajo e bën vetëm për fansat e saj.
Larissa Riquelme nudo në “Sexy”Në vitin 2010 Larissa Riquelme u bë e njohur për zhveshjen e saj gjatë kampionatit botëror të futbollit, si tifozja më e çmendur e Paraguajit.

Fotot e saj shumë shpejt bënë xhiron e botës. Tani, dy vjet më pas modelja paraguajane vendosi të tregojë të gjithë trupin e saj anën A dhe B në stil provokues. Ajo ka pozuar për revistën braziliane “Sexy” komplet e zhveshur duke mos kursyer asnji pjesë të trupit dhe këtë ajo e bën vetëm për fansat e saj.

Ndërkaq ajo paralajmëron dhe përgaditet për kampionatin botëror të vitit 2014, mirëpo kësaj rradhe rezulltati është eksplloziv.

Ju të nderuar lexues shikoni fotot por kujdes se mos mbeteni pa frymë.
Larissa Riquelme
Larissa Riquelme
Larissa Riquelme
Larissa Riquelme
Larissa Riquelme
Larissa Riquelme
Larissa Riquelme
Larissa Riquelme
Larissa Riquelme
Larissa Riquelme
Larissa Riquelme
Larissa Riquelme
Larissa Riquelme
Larissa Riquelme
Larissa Riquelme

Publikuar: 12.05.2012 | 23:36
Lexuar: 3287 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime