E shtunë, 23.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Punimi shkencor i profesorit tė USHT-sė, Mr. sc. Jusuf Zejneli, botohet nė revistėn prestigjioze CONSTITUTIO

Publikuar: 14.05.2012 | 12:32
Lexuar: 1418 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime