E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Drejtori i shkollës vetëm pak ditë më parë, i kishte qartësuar idetë Mike, duke i kujtuar se rregullorja e shkollës në ballon e fundvitit nuk lejon persona të tjerë të jashtëm që mund të ftohen në këtë festë.
Në maturën e shkollës me dy pornostare, nxënësi sherr me drejtorin por ia del


Mike Stone, një nxënë në Minesota, duhet të heqë dorë nga ideja për të shkuar në ballon e shkollës së tij Tartan High School me nja dy yje të botës së filmave pornografikë.

Mike kishte arritur të kontaktonte me dy prej tyre që e kishin pranuar ftesën: Megan Piper dhe Emy Reyes.

Drejtori i shkollës vetëm pak ditë më parë, i kishte qartësuar idetë Mike, duke i kujtuar se rregullorja e shkollës në ballon e fundvitit nuk lejon persona të tjerë të jashtëm që mund të ftohen në këtë festë.

Rregullorja pohon se diçka e tillë “nuk është në të mirë të nxënësve”. Sigurisht që të ftosh prostituta kinematografike, rregullorja e shkollës nuk e ndalonte sepse as që e parashikonte, ndaj drejtori i mëshoi pikës ku ndalohen personat e jashtëm.

Pas një lufte të vërtetë, Mike ka njoftuar se ai me dy yjet e botës pornografike Megan dhe Emy do të bëjë një festë paralele me atë të shkollës, ku në këtë mënyrë nuk do të shkojë në ballo, por një gjë ama është e sigurt, se “filmi” me pornostaret, do të bëhet, ndaj “kush të dojë, të urdhërojë”.
Në maturën e shkollës me dy pornostare, nxënësi sherr me drejtorin por ia del

Publikuar: 14.05.2012 | 18:56
Lexuar: 1395 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime