E mërkurë, 26.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

100-vjet nga Kongresi i Elbasanit

Publikuar: 28.08.2009 | 12:51
Lexuar: 2998 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
andriola Morina (06/05/2010 03:32:17) pershendetje ju pergezoj per shkrimin qe keni bere per kongresin e Elbasanit.une jame einteresuar te dije me shume rreth tij sepse ekam Teme diplome ju lutem me shkruani se jame shume interesuar ju falimderit
sokol (13/03/2012 20:52:15) 100-vjet
prej
kogresit
te
ati
mut
mutit.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime