E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Salma Hayek: Nuk kam trup tė mirė

Publikuar: 16.05.2012 | 09:00
Lexuar: 3651 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
juela ramaj (19/06/2013 14:08:29) kjo ka vertete trup seksi
juela ramaj (19/06/2013 14:10:13) gjoksin e paska shume terheqes
alda ramaj (19/06/2013 14:12:13) belin duhet ta kishte me te ngushte por pra shume eksituese

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime