E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pirlo arriti si transferim i lirë nga Milani verën e kaluar dhe është dëshmuar si një lojtar vendimtar në triumfin e Bianconerëve këtë sezon.
Pirlo shpreson në shumë trofe me Juven

Andrea Pirlo thotë se Juventusi tani po futet në një periudhë të ndritshme, pas triumfit të tyre në garën për Scudetton.

Pirlo arriti si transferim i lirë nga Milani verën e kaluar dhe është dëshmuar si një lojtar vendimtar në triumfin e Bianconerëve këtë sezon.

“Ne e kemi shtruar bazamentin për të arritur diçka të rëndësishme, pasi kur ju filloni një seri të fitoreve, kjo e shton urinë për të vazhduar më tej”.

“Tani ne jemi të hapur për trofe të tjera dhe finale për të luajtur, prandaj mund të fillojmë të fitojmë vërtet”, ka thënë Pirlo.

Publikuar: 16.05.2012 | 13:37
Lexuar: 714 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime