E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Jenniferin i dashuri e dërgoi në xhirimet e showt televiziv "American Idol", në të cilIn këngëtarja është anëtare jurie. Në një nga kryqëzimet në Los Angeles, çift i cili është në lidhje tashmë gjashtë muaj, janë fjalosur ashpër para kalimtarëve.
Lopez fjaloset  me të dashurin para kalimtarëve
Këngëtarja Jennifer Lopez është fjalosur ashpër me të dashurin e saj, balerinin Casper Smart, para kalimtarëve në Los Angeles.

Jenniferin i dashuri e dërgoi në xhirimet e showt televiziv "American Idol", në të cilIn këngëtarja është anëtare jurie. Në një nga kryqëzimet në Los Angeles, çift i cili është në lidhje tashmë gjashtë muaj, janë fjalosur ashpër para kalimtarëve.

Siç citojnë mediEt amerikane, Jennifer u mrrol dhe ia bëri me dorë Casperit, ndërsa ai e injoroi gjatë gjithë kohës, shikonte në dysheme dhe heshte. E zemëruara Jennifer, pa u përshëndetur, nxitoi nga makina për të hyrë në studio. Vetëm një orë pas fjalosjes ajo u shfaq para kamerave e lumtur dhe vazhdimisht buzëqeshte.

Miqtë e këngëtares së famshme thonë që fjalosjet e saj me Casperin janë gjithnjë e më të shpeshta dhe se Jennifer është duke menduar për martesë dhe fëmijët, ndërsa primare për balerinin e famshëm është karriera e tij.

Publikuar: 16.05.2012 | 16:09
Lexuar: 1646 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime