E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bexheti, shkarkon drejtorin e burgut tė Manastirit

Publikuar: 17.05.2012 | 18:18
Lexuar: 1218 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
jeta (18/05/2012 10:33:51) hallall i qoft blerim bexhetit kshtu duhet te shkarkohen dhe te denohen ata qe si respektojn rregulat ligjore kjo esht bdi e vertet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime