E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ligji eshte i njejte per te gjithe. Kengetari italian Zucchero ka rene ne rrjeten e policeve pasi nuk ka respektuar ligjin duke mos vene kasken gjate nje xhiroje me motor.
Itali, Zucchero pa kaske ne motor, gjobitet


Policia rrugore e ka ndaluar kengetarin ne qytezen Pontremoli, duke i vendosur nje gjobe prej 78 eurosh. Sipas gazetes lokale “La Nazionale” qe ka dhene lajmin, bashke me kengetarin po udhetonte edhe bashkeshortja e tij.

Ajo cfare u ka bere me shume pershtypje policeve ka qene fakti se pas urdherit per te ndaluar, bashkeshortja eshte perjekur t’i jape kasken burrit te saj per ta vendosur ne koke.

Publikuar: 29.08.2009 | 16:16
Lexuar: 1518 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime